fbpx
loader
loader

Blog o marketingu i hotelarstwie okiem praktyka

Na co dzień wspieram swoimi działaniami właścicieli firm, dyrektorów hoteli w zakresie marketingu, e-marketingu, a także zarządzania operacyjnego. Na blogu będę Ciebie wspierać treściami z dziedziny marketingu i hotelarstwa. Uzupełnię je o studia przypadku, polecenia książek, e-booków, kursów online. #Obiecuję nie będę tracić twojego czasu #LidiaKlebba

Green officer w hotelu. Podcast #8

Podcast • 08-04-2021

Moim gościem jest Agata Delmaczyńska - Green Officer branży hotelowej. Zdradzę Wam, że namówiłam Agatę, by właśnie tej nazwy używała na co dzień! O czym rozmawiałyśmy w programie? Naturalnie o działaniach proekologicznych w hotelarstwie. Posłuchaj podcastu i sprawdź, czy wdrożyłeś już takie działania?

Przejdź do wpisu
Na czym polega Google Ads? O Google Ads bez tajemnic. Podcast #7

Podcast • 02-04-2021

Moim Gościem jest Wojciech Sroka, reprezentujący firmę GetInWeb.pl. Specjalizujący się w obsłudze branży hotelarskiej w zakresie programu Google Ads (Adwords).

Przejdź do wpisu
Czy przyszłość należy do głosu? Podcast #6

Podcast •

Moim Gościem jest Karol Stryja - #Voice​ Expert, jedna z najbardziej wpływowych osób w tzw. „branży głosowej” na świecie według branżowego portalu voicebot.ai, z którym rozmawiałam nt. inteligentnych głośników w hotelarstwie.

Przejdź do wpisu
Tematy webinariów „Gościnnie w Twojej szkole”. Sprawdź!

Materiały pomocnicze • 31-03-2021

W niniejszym artykule przygotowałam listę tematów webinariów, które się już odbyły w ramach projektu edukacyjnego "Gościnnie w Twojej szkole". Sprawdź jakie tematy możesz wykorzystać na swojej lekcji.

Przejdź do wpisu
W branży hotelowej #LidiaPoleca

Marka osobista • 25-03-2021

W związku z otrzymywaniem coraz większej liczby zapytań o współpracę, postanowiłam przybliżyć Ci core mojej działalności. Niektóre tematy, mimo że są marketingowe czy około hotelowe przekazuję w ręce osób, które się specjalizują w określonych dziedzinach. Dlaczego? Sprawdź!

Przejdź do wpisu
Model subskrypcyjny w hotelu – czy jest możliwy? Podcast #5

Podcast • 18-03-2021

Moim Gościem jest Magdalena Fularska-Pacholczak, specjalista od kontent marketingu. W programie rozmawiałyśmy o modelach subskrypcyjnych występujących na rynku, a także o tym, w jaki sposób móc pewne działania abonamentowe wdrożyć na "podwórko" hotelowe.

Przejdź do wpisu
Czy eventy online zabiją offline? O spotkaniach branży MICE. Podcast #4

Podcast • 11-03-2021

Moim Gościem jest Grzegorz Asman reprezentujący firmę MojeKonferencje.pl. W programie znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania: ▶ Jakie wyzwania pojawiły się w branży hotelarskiej w czasie trwania pandemii? ▶ Jakie dodatkowe usługi należy wdrożyć w hotelu, by zwinnie dopasować się do zmiennej rzeczywistości? ▶ Co gdy nie stać nas na inwestowanie? ▶ Na co zwrócić uwagę współpracując z agencjami? ▶ Gdzie tracę przychód? ▶ Czy online zabije offline?

Przejdź do wpisu
Eventy online. Co musisz o nich wiedzieć? Podcast #3

Podcast • 08-03-2021

W czasie kryzysu trzeba działać zwinnie i umiejętnie dostosowywać się do zmiennych warunków otoczenia. Poznajcie firmę JoyEvent.pl, która w czasie pandemii zmodyfikowała swoje działania i prężnie działała w czasie lockdownu.

Przejdź do wpisu
Stwórz ze mną idealny newsletter. Podcast #2

Podcast • 26-02-2021

Moim Gościem jest Paweł Sala - CEO i co-founder FreshMail, firmy specjalizującej się w e-mail marketingu. Z programu dowiesz się: ▶ Jak wyglądały trudne początki firmy Freshmail? ▶ Na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc newslettery? ▶ Jak badania behawioralne zmieniają narzędzia marketingowe? ▶ Jak powinno robić się dobrze e-mail marketing? Słuchaj!

Przejdź do wpisu
Trudny Gość czy Gość wyzwanie? Podcast #1

Podcast • 18-02-2021

Jak radzić sobie z wymagającym Gościem? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w materiale, który współtworzyła ze mną Marta Otrębska. Wspólnie z nami poznasz przykłady z życia wzięte i sposoby "rozbrojenia tykającej bomby". A nie wątpliwie Gość, potrzebujący naszej pomocy/ uwagi, nie otrzymując jej... właśnie taką bombą może się stać.

Przejdź do wpisu

Zapisz się do newslettera i przedpremierowo otrzymuj informacje o nowych wpisach!